Vaistai nuo artrito

Kaip vartoti Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelį ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelį sąnarių degeneracinės ligos skausmui palengvinti?

Osteoartritas yra viena iš dažniausių sąnarių skausmo priežasčių. Čia mes paaiškinsime, kaip Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis gali malšinti su osteoartritu susijusį skausmą.

Kas yra osteoartritas?

Osteoartritas yra labiausiai paplitusi artrito forma ir tai yra degenaracinė sąnarių liga. Ši liga dažniau paveikia vyresnius žmones ir dažniausiai sukelia kelio, klubo sąnario, pirštų ir apatinės nugaros dalies skausmus. Skirtingų žmonių būklės sunkumas gali skirtis. Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti tik lengvi simptomai, o kitiems gali būti sunku ir skausminga atlikti kasdieninę veiklą.

Kas sukelia osteoartritą?

Šią būklę sukelia sąnarių nusidėvėjimas. Sąnariai gali būti pažeisti kiekvieną dieną, bet paprastai organizmas pats atstato šiuos pažeidimus, todėl nejaučiate jokių simptomų. Tačiau osteroartritu sergantiems žmonėms pažeidimai pilnai neatsistato. Dėl to nyksta sąnario kremzlė (tai apsauginis paviršius, leidžiantis sąnariams sklandžiai judėti), formuojasi ataugos ir pasireiškia lengvas sąnario uždegimas. Būdingi simptomai yra sąnario skausmas, patinimas, sąstingis.

 Osteoartrito paaiškinimas

AR ŽINOTE?

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, osteoartritas yra viena iš dešimties labiausiai neįgalumą lemiančių ligų išsivysčiusiose šalyse.¹ 

Rizikos veiksniai

Nors yra keletas priežasčių, dėl kurių gali pasireikšti osteoartritas, tačiau pagrindiniai yra toliau išvardyti veiksniai:

  • amžius (45 metų ir vyresniems žmonėms yra didesnė tokios būklės atsiradimo tikimybė);
  • kūno masė (dėl antsvorio labiau apkraunami sąnariai, ypač tie, kuriems tenka didžiausias krūvis, pavyzdžiui, klubo ar kelių, todėl turint antsvorio, šis sutrikimas būna sunkesnis);
  • sąnario trauma (traumų ar operacijų pažeistiems sąnariams kyla didesnė rizika, ypač jei sąnarys pernelyg apkraunamas tinkamai neišgydžius);
  • lytis (moterims yra didesnė šios būklės atsiradimo rizika nei vyrams).

Kaip Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis gali padėti sumažinti skausmą?

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis yra vaistiniai preparatai, kurie padeda malšinti osteoartrito sukeltą sąnarių skausmą. Abu geliai gali malšinti kai kuriuos skausmus, susijusius su kelių ar pirštų osteoartritu. Jų talpyklė turi lengvai atidaromą dangtelį, skirtą didesnėms tūbelėms, kuris yra idealus skaudamiems pirštams. Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelio 150g tūbelė turi lengvai atsukamą dangtelį, ypač patogų esant pirštų skausmui.

Kaip veikia Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis?

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelio ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelio sudėtyje yra veikliosios medžiagos diklofenako - tai yra nesteroidinis vaistas nuo uždegimo (NVNU). Gelio užtepama švelniai įtrinant ant skaudamos vietos, iš kur jis prasiskverbia pro odą ir malšina skausmą, mažina uždegimą bei greitina sveikimą. 

Kitaip nei šildomieji įtrynimai, kurie maskuoja skausmą, Voltaren Emulgel gelis prasikverbia per odą į po ja esančius audinius ir veikia skausmo priežastį. 

Jokiais atvejais negalima tepti ant pažeistos ar ligos apimtos odos, atvirų žaizdų ar po oro nepraleidžiančiu tvarsčiu.

Speciali, silpno kvapo formulė, naudojama gaminant Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelį ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelį, apjungia gelio ir kremo savybes, dėl kurių oda yra vėsinama.

Sužinokite daugiau

Kaip veikia Voltaren vaistiniai preparatai?

Sužinokite, kaip Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis malšina skausmą, mažina uždegimą ir greitina sveikimą.

Perskaitykite daugiau

Skausmai ir gydymas

Sužinokite, kaip turėtumėte gydyti skirtingo tipo skausmą...

Perskaitykite daugiau

Osteoartrito apibūdinimas

Osteoartritas yra labiausiai paplitusi artrito forma. Sužinokite daugiau apie jo priežastis ir kaip sumažinti skausmą...

¹GSK Global Pain Index Research 2018 - pilna ataskaita, 24 psl.

Perskaitykite daugiau