Jūsų skausmo malšinimas

Kaip veikia Voltaren vaistiniai preparatai?

Sužinokite, kokiu būdu Voltaren malšina skausmą, mažina uždegimą ir greitina sveikimą.

Kas yra Voltaren vaistiniai preparatai?

Voltaren vaistiniuose preparatuose, kurių galima įsigyti be recepto, yra nesteroidinio vaisto nuo uždegimo (NVNU) diklofenako. Diklofenakas slopina prostaglandinų (medžiagų, kurios organizme sukelia skausmą ir uždegimą) sintezę. Diklofenakas, mažindamas prostaglandinų kiekį, padeda malšinti skausmą ir mažinti uždegimą.

Voltaren vaistinių preparatų rūšys

Tiekiami keturių skirtingų formų Voltaren vaistiniai preparatai: gelis, tabletės, minkštosios kapsulės ir vaistiniai pleistrai. Paaiškinsime, kaip veikia kiekvienos formos vaistas.

 Kaip veikia Voltaren?

AR ŽINOTE?

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis yra pirmasis skausmą malšinantis gelis, turintis lengvai atidaromą trikampį dangtelį.1

Ant odos tepami Voltaren vaistiniai preparatai

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis yra vietiškai vartojami vaistiniai preparatai - tai reiškia, kad vaisto užtepus ant skaudamos vietos odos, diklofenakas kaupiasi odos paviršiuje, prasiskverbia į po oda esančius uždegimo apimtus audinius (pvz., aplink sąnarį) ir malšina skausmą, mažina patinimą bei palaiko gijimo procesą.

Yra du vaistiniai preparatai - Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelis ir Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelis - kuriuos galima tepti ant odos, kiekvienas jų turi savų privalumų.

  • Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelio sudėtyje yra 11,6 mg/g diklofenako. Jis tinka trumpą laiką malšinti skausmą, tepant 3-4 kartus per parą ne ilgiau kaip 2 savaites, gydant minkštųjų audinių traumas, arba ne ilgiau kaip 3 savaites, malšinant sąnarių skausmą (tik suaugusiems). Šis gelis pradeda malšinti ūminį skausmą per vieną valandą nuo užtepimo. Jeigu skausmas ir patinimas per 7 dienas nepalengvėjo arba pasunkėjo, kreipkitės į gydytoją.
  • Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gelio sudėtyje yra dvigubai didesnė diklofenako koncentracija (23,2 mg/g) nei Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gelyje. Tai reiškia, kad pakanka tepti du kartus per dieną ne ilgiau kaip 2 savaites, gydant minkštųjų audinių traumas, arba ne ilgiau kaip 3 savaites, malšinant sąnarių skausmą (tik suaugusiems), kad žmonės kuo greičiau galėtų vėl judėti.

Voltaren Aktigo 140 mg vaistinis pleistras

Voltaren Aktigo 140 mg vaistinio pleistro sudėtyje yra 140 mg diklofenako. Voltaren Aktigo 140 mg vaistinis pleistras nėra šildomasis. Jame yra nesteroidinio vaisto nuo skausmo ir uždegimo, kuris sukelia trumpalaikį skausmo ir uždegimo malšinimą. Vaistinis pleistras užklijuojamas ant skaudamos vietos ir išskiria veikliąją medžiagą, kuri prasiskverbia pro odą. Pleistro sudėties dėka, jį pakanka klijuoti ant odos tik du kartus per parą (ryte ir vakare), norint užtikrinti iki 12 val. trunkantį palengvėjimą.

Per burną vartojami Voltaren vaistiniai preparatai

Voltaren Akti 12,5 mg plėvele dengtos tabletės ir Voltaren Akti 25 mg minkštosios kapsulės

Tiekiami dviejų stiprumų per burną vartojami Voltaren vaistiniai preparatai, kurie greitai malšina skausmą. Voltaren Akti 12,5 mg plėvele dengtų tablečių sudėtyje yra 12,5 mg diklofenako. Voltaren Akti 25 mg minkštųjų kapsulių sudėtyje yra 25 mg diklofenako.

Sužinokite daugiau

Viskas, ką turite žinoti apie skausmo malšinimą

Čia mes Jums paaiškinsime, kaip veikia skirtingi skausmą malšinantys vaistai, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią...

Perskaitykite daugiau

Skausmai ir gydymas

Sužinokite, kaip turėtumėte malšinti skirtingo tipo skausmą...

Perskaitykite daugiau

Osteoartrito apibūdinimas

Osteoartritas yra labiausiai paplitusi artrito forma. Sužinokite daugiau apie jo priežastis ir kaip sumažinti skausmą...

¹GSK Global Pain Index Research 2018 - pilna ataskaita, 24 psl.

Perskaitykite daugiau